Aktualności

Zakończenie roku

Zakończyliśmy nasz pierwszy rok szkolny. Dyplomy i książki rozdane więc czas odpoczywać przed kolejnym rokiem 😎 SERDECZNIE dziękuję za wszystkim kursantom za zaufanie 😍 bez Was nie byłoby tak SUPER! Życzymy udanych i pełnych przygód wakacji 😎😎😎 HAPPY HOLIDAYS 🤗

Funny Bunny

SUPER to mało powiedziane, było AWESOME – niesamowicie! Jak zwykle przy okazji zajęć świątecznych dzieciaki spisały się brawurowo. Słynne EASTER EGG HUNT było nielada wyczynem, a ile przy tym zabawy i nauki zarazem! Konkursowe Bunny Hopping w workach świątecznych, Easter spoon race czy Bunny Challenge z jajem z papieru, a na koniec pyszna uczta i żywe króliczki  BARDZO dziękuję za wspólny czas!

 

 

Zajęcia świąteczne – Christmas Fun

Za nami pierwsze zajęcia świąteczne w Centrum Językowym. Było mnóstwo dobrej zabawy po angielsku  Zdobiliśmy kubki wizerunkiem bałwana i swoimi imionami po angielsku, przyczepialiśmy części ciała Mikołaja z zamkniętymi oczami, odpakowywaliśmy największego Christmas Cracker. Odwiedził nas również szalony Santa Claus, z którym odtańczyliśmy “crazy dance”. Śpiewaliśmy angielskie pastorałki przy akompaniamencie ukulele:) Na stole gościły przepyszne przekąski, które popijaliśmy wodą z roztopionego bałwana  Było świetnie . It was AWESOME!!!